Movies
Ratings
811
SawRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The Legend of TarzanRated ★ 2.0
SouthpawRated ★ 2.0
We Are BrothersRated ★ 2.5
Big MatchRated ★ 1.5
Jack ReacherRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5
John WickRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Gangnam BluesRated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
The PiperRated ★ 2.5
The PhoneRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 1.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5