Movies
Ratings
30
Pacific RimRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0