Movies
Ratings
530
1917Rated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 2.0
PaddingtonRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0