Series
Ratings
13
Years and YearsRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0