Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
In the Line of FireRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
SingRated ★ 0.5
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.5
Take ShelterRated ★ 3.5
La maison de HimikoRated ★ 3.5
TrumboRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
I Am Heath LedgerRated ★ 5.0
Glory RoadRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5