Titles you rated
Lump of SugarRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
AlliedRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
ShameRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.5