Titles you rated
Margin CallRated ★ 4.0
Inside JobRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Tale of TalesRated ★ 2.5
A Bloody AriaRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 3.5