Titles you rated
Minority ReportRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 1.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0