Titles you rated
10 MinutesRated ★ 5.0
One on OneRated ★ 4.0
BreakdownRated ★ 4.0
My New PartnerRated ★ 5.0
3 Days to KillRated ★ 3.0
Lethal WeaponRated ★ 1.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 5.0
UnleashedRated ★ 5.0
UnthinkableRated ★ 5.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
Parallel LifeRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Death SentenceRated ★ 4.0