Movies
Ratings
54
TakenRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.0
Stormy NightRated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0