Titles you rated
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.0
SplitRated ★ 1.5
Our TimesRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 2.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5