Titles you rated
Drowning LoveRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
D.E.B.S.Rated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Call BoyRated ★ 0.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.5
My♡PuppyRated ★ 4.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 5.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 4.0
Kwon Ji Yong (권지용) Act III: MotteRated ★ 4.5
AntiqueRated ★ 4.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 3.5- AsahinaguRated ★ 3.5