Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0