Titles you rated
Witch HuntRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0