Movies
Ratings
719
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
SawRated ★ 0.5
The Art of SeductionRated ★ 2.5
HolidayRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 4.0
Rio 2Rated ★ 4.5
RioRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 3.0
The WitchRated ★ 4.5
HuskRated ★ 5.0
The Angry Birds MovieRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 5.0
Underworld: Blood WarsRated ★ 2.0
Superhero MovieRated ★ 5.0
Seed of ChuckyRated ★ 3.0
The CollectorRated ★ 4.0
Small SoldiersRated ★ 5.0