Series
Ratings
11
The Princess's ManRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0