Movies
Ratings
78
ArrivalRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
RosettaRated ★ 4.0
April and the Extraordinary WorldRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5