Titles you rated
History of a SalarymanRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
Wild RomanceRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 3.0