Titles you rated
The 8 ShowRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
High ScoreRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Kemono JihenRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 1.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
My NameRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
Wild Wild CountryRated ★ 3.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 3.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 4.0