Titles you rated
CharadeRated ★ 4.5
Love in the AfternoonRated ★ 5.0
Holy HellRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Tell Me Who I AmRated ★ 3.5
Diana: In Her Own WordsRated ★ 5.0
BlackfishRated ★ 3.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Hot Girls WantedRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
Bikram: Yogi, Guru, PredatorRated ★ 3.5
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
Look Who's BackRated ★ 4.5
The LoversRated ★ 4.0
Good BoysRated ★ 3.0
WetlandsRated ★ 3.5
The Iron LadyRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 5.0