Series
Ratings
14
D.Gray-man HALLOWRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
Squad 38Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5