Titles you rated
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 4.0
The Familiar of ZeroRated ★ 3.0
Zatch Bell!Rated ★ 4.0- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 4.0
Invaders of the Rokujyouma!?Rated ★ 4.0
Haganai: I Don't Have Many Friends NEXTRated ★ 2.5
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 4.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 5.0
Clannad After StoryRated ★ 5.0
ClannadRated ★ 5.0- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 4.0
- WORKING!!!Rated ★ 5.0
- WORKING'!!Rated ★ 5.0
- WORKING!!Rated ★ 5.0
AnotherRated ★ 4.5
Non Non BiyoriRated ★ 4.5