Titles you rated
DownsizingRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
OnceRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Be Kind RewindRated ★ 3.5
FameRated ★ 4.0
Please Teach Me EnglishRated ★ 2.0
Break OutRated ★ 3.0
11:14Rated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.0