Series
Ratings
385
As You Stood ByRated ★ 1.0
Non-rem no MadoRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 3.5
Incompetent TakaRated ★ 3.5
Shared Office HookupRated ★ 3.0
Political FeverRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5