Movies
Ratings
838
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
CatsRated ★ 0.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 0.5
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 0.5
Ad AstraRated ★ 2.5
It Chapter TwoRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 1.0
ExitRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 0.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.5