Titles you rated
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.5
Digimon FrontierRated ★ 2.5
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Dead SetRated ★ 3.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0