Titles you rated
MantisRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 1.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 1.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Another RoundRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Indecent ProposalRated ★ 3.0