Titles you rated
Five EnoughRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0