Movies
Ratings
421
Two Days, One NightRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
House of the DisappearedRated ★ 2.5
The Three MusketeersRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
GlassesRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
DogvilleRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 5.0
As OneRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0