Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.0
I Live AloneRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0