Titles you rated
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 4.0
A Wonderful MomentRated ★ 4.0
Rob-B-HoodRated ★ 4.5
CarsRated ★ 4.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.5
Mr. GoRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Ordinary PersonRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
The Queen of CrimeRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0