Series
Ratings
24
AemaRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The Rose of VersaillesRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0