Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Pom PokoRated ★ 4.0
The Road to the RacetrackRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HiddenRated ★ 3.5
The CollectorRated ★ 1.5
IntrudersRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Funny GamesRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
House of SayuriRated ★ 3.0
Small Time CrooksRated ★ 4.0
Whatever WorksRated ★ 3.5
ScoopRated ★ 3.5
Match PointRated ★ 3.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.5