Titles you rated
Three-BodyRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 2.5
Ju-On: OriginsRated ★ 2.0
The BequeathedRated ★ 2.0
The Good Bad MotherRated ★ 1.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 2.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5
The Vietnam WarRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 1.0
The Best ChickenRated ★ 2.0
The OARated ★ 3.5
ManiacRated ★ 4.0