Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0