Movies
Ratings
34
F1: The MovieRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
CallRated ★ 1.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 1.0
WickedRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5