Movies
Ratings
50
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0