Series
Ratings
197
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Run OnRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5- 호러나이츠Rated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 5.0
The DessertRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.0
One Day OffRated ★ 5.0
Lockwood & Co.Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5