Titles you rated
The Social NetworkRated ★ 5.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.0- ChangeRated ★ 2.5
Liar LiarRated ★ 2.0
First BloodRated ★ 1.5
TaxiRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 2.5
Volcano HighRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.5
FearlessRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 1.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 4.0