Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.0
AfireRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0