Titles you rated
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Hitler's Circle of EvilRated ★ 4.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Serial Experiments LainRated ★ 4.0