Series
Ratings
55
ChernobylRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0