Titles you rated
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5- Malnyeoneul HaengboghageRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
The Office Season 9Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 4.0
The Young PopeRated ★ 4.5- Three KingdomsRated ★ 4.5
Over the Garden WallRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 3.0