Series
Ratings
108- What Is Love?Rated ★ 2.0
TripleRated ★ 3.0
Goodbye SoloRated ★ 4.0
Trap of YouthRated ★ 1.5
Long VacationRated ★ 3.0
1% of AnythingRated ★ 4.0- One of A PairRated ★ 3.5
Que Sera, SeraRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 5.0- DamoRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.5- The Path to GloryRated ★ 5.0
- The Final MatchRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 5.0
Something About 1%Rated ★ 3.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 5.0
- Merry MaryRated ★ 3.0
- Men on a MissionRated ★ 2.5
The Stars Are ShiningRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 1.5