Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0