Series
Ratings
102
PortobelloRated ★ 3.5
The Name of the RoseRated ★ 3.5
The New PopeRated ★ 3.5
The Young PopeRated ★ 3.0
Exterior NightRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 3.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 2.5
How to Become a Mob BossRated ★ 3.5
Shadow Detective Season 2Rated ★ 3.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Ordinary LoveRated ★ 3.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
Identical CriminalsRated ★ 3.0