Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Next FloorRated ★ 5.0
The PlatformRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
RosettaRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5