Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 1.5
MoonRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
SunshineRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Major LeagueRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
xXxRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0