Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 2.0
AtonementRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Finding NeverlandRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.0