Movies
Ratings
411
ValkyrieRated ★ 3.5
RushRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5